
Диск отрезной по металлу LUGA ABRASIV 150x1.4x22.23 мм
190 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 125 000 ₸
- В наличии
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:ДО15014
+77762649387
- +7 (776) 264-93-871 Менеджер
- +7 (775) 171-84-132 Магазин
14 дней ішінде тауарды қайтару по договоренности
Диск отрезной по металлу LUGA ABRASIV 150x1.4x22.23 мм в Алматы с доставкой по Казахстану
A 40 S BF 80 2 Диск отрезной Металл+Нерж (25/200).
Оптовая реализация.
Сипаттамалары
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Лужский Абразивный Завод |
| Страна производитель | Россия |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Металл |
| Диаметр внешний | 150 мм |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Толщина | 1.4 мм |
| Состояние | Новое |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 190 ₸

