
Диск отрезной по металлу LUGA ABRASIV 350x3.0x25.4 мм
1 050 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 125 000 ₸
- В наличии
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:ДО35030
+77762649387
- +7 (776) 264-93-871 Менеджер
- +7 (775) 171-84-132 Магазин
14 дней ішінде тауарды қайтару по договоренности
Диск отрезной по металлу LUGA ABRASIV 350x3.0x25.4 мм в Алматы с доставкой по Казахстану
A 24 S BF 80 2 Диск отрезной по металлу Ручной (25)
Оптовая реализация.
Сипаттамалары
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Лужский Абразивный Завод |
| Страна производитель | Россия |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Металл |
| Диаметр внешний | 350 мм |
| Диаметр внутренний | 25.4 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Состояние | Новое |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 050 ₸

